VP1000U ویدیو پرسسور لیستن LISTEN فروشگاه اینترنتی پویا سیستم i30led com | asilight

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

پروسسورهای خارجی

اولین چیزی که باید در انتخاب پردازنده کامپیوتر به آن دقت کنید، نسل یا ریزمعماری است. هر دو اینتل و AMD هر سال یک یا نهایتاً دو نسل جدید از پردازنده‌های دسکتاپ خود عرضه می‌کنند که غالباً بهترین عملکرد و کارایی دارند. با این حال ممکن است در آن واحد چندین نسل مختلف از پردازنده‌های اینتل و ای‌ام دی در بازار موجود باشد.

  • مزیت پردازنده‌های تری قیمت پایین‌تر آنها است اما فاقد گارانتی، کولر استوک و جعبه هستند.
  • ✔️در این مقاله جدول مقایسه پردازنده های موبایل را ارائه دادیم که در آن می‌توانید لیستی از همه‌ی تراشه‌هایی که در گوشی‌های امروزی به کار می‌رود و مشخصات کلیدی آنها را مشاهده کرده و بر اساس امتیازهایی که کسب کرده‌اند، آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.
  • پردازنده مرکزی یا سی پی یو قلب پردازشی و مغز کامپیوتر شماست و سرعت آن ارتباط مستقیمی به قدرت پردازنده دارد.

مثل اینکه یک عکس روتوش شده و دستکاری شده رو دوباره بخوایم روش فوتو شاپ کنیم قطعا کیفیت مطلوبی مثل یک عکس خام که قراره روش کار بشرو نداره. در آخر نظرات و سوالات خودتون را در انتهای همین صفحه بیان کنید تا بتونیم به سوالات شما پاسخ بدیم. پروسسور در واقع یک دستگاه پردازش صوت می باشد ،یک دستگاه که می تواند بر روی صدا اثر بگذارد، یک آنالیزور صوت، یک پردازشگر صوت. پروسسور در واقع صدا را تخریب کرده و تجزیه میکند (مثل یک منشور که در نور آن را تجزیه می کند) و بعد آن طور که ما لازم داریم آن صدا را بازسازی می کند یعنی ما به وسیله آن صدا را مطابق سلیقه شنیداری خودمان هماهنگ میکنیم. نتایج قابل مقایسه این بنچمارک به طور کلی در ۳ دسته‌ی پایداری، تست گرافیک و امتیاز لیستن | LISTEN کلی ارائه می‌شود.

به این منظور لیستی از همه‌ی تراشه‌هایی که در سال‌های اخیر معرفی شدند و در گوشی‌هایی که امروز در دستان ماست تهیه کردیم. در این لیست برخی از مشخصات اصلی این قطعات و میانگین امتیازاتی که مهم‌ترین بنچمارک‌های معتبر کسب کرده‌اند را گرد هم آوردیم. در ادامه توضیح می‌دهیم که هر کدام از فاکتورهای این لیست بیانگر چه مشخصه‌ایست، هر خانه‌ی جدول مقایسه پردازنده های موبایل به چه معناست و عملاً چگونه باید این قطعات را با هم مقایسه کرد. در واقع بهترین منبع برای مقایسه پردازنده های موبایل سایت‌هایی هستند که اطلاعات جامعی از این قطعات را در اختیارتان قرار می‌دهند. کنترلر تابلو روان و تلویزیون شهری افلاین به دو دسته کنترلر معمولی (کنترلر ماژول تک رنگ) و کنترلر های فولکالر ( مخصوص ماژول تمام رنگ) تقسیم میشوند.

ضروری‌ترین تنظیمات آیفون ۱۳ و سایر نسخه‌ها(آموزش تصویری ستینگ ایفون)

VP1000U ویدیو پرسسور لیستن LISTEN فروشگاه اینترنتی پویا سیستم i30led com | asilight

بصورتی که در تلویزیون های شهری از سیستم وایرلس Point to Point استفاده می شود. پس از این المان، ما یک جفت عددی با پیش فرض 00 مشاهده می‌کنیم که بیان‌گر شماره مدل و SKU محصول است. این جفت عددی در هنگام خرید تاثیر خاصی نداشته و تنها بیان‌گر مدل پردازنده مربوطه خواهند بود. نام هریک از پردازنده‌های AMD، بعد اسم کمپانی همانند اینتل با نام تجاری یا برند آن شروع می‌شود. به طور معمول پردازنده‌هایی که ما در پلتفرم AMD تهیه می‌کنیم با برند رایزن نام گذاری می‌شوند. لازم به ذکر است که معمولا هرچه عدد مقابل Ryzen بیشتر باشد پردازنده موردنظر، جدیدتر و قدرتمندتر است.

تلویزیون و صوتی و تصویری

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار