️ خرید و قیمت انواع ماژول الکترونیکی ارزان ️ | asilight

️ خرید و قیمت انواع ماژول الکترونیکی ارزان ️ | asilight

ماژول‌ها معمولاً به وسیله «رابط‌ها» (اینترفیس | Interface) در برنامه‌های نرم افزاری مورد استفاده قرار ماژول می‌گیرند. ماژول قطعه ای فشرده است که برای انجام کاری به خصوص طراحی می شود. این دستگاه قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته و در سیستم های مختلف امکان نصب و استفاده را دارد.

  • آبادیس افزونه ای کاربردی برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم، اپلیکیشن موبایل و همچنین ربات تلگرام دیکشنری و مترجم طراحی کرده است که میتوانید از لینک های بالا دانلود کنید.
  • این Module به تنهایی قادر به مکان‌یابی نبوده و برای این کار باید در کنار مدارات و قطعات الکترونیکی متعددی قرار بگیرید.
  • هم چنین استفاده مجدد از یک ماژول راحت تر از نوشتن یک برنامه از ابتدا است.
  • داشتن برنامه ای که به زیر برنامه های کوچک تر تقسیم می شود، مدیریت آسان تر را امکان پذیر می کند.
  • یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

این ماژول دارای کلید های کنترلی برای تغییر میزان صدا , دکمه تعویض موسیقی و … طول مدت این دوره آموزشی حدود ۲۰ ساعت است و مهندس پژمان اقبالی شمس آبادی آن را تدریس می‌کند. از جمله سرفصل‌های این دوره می‌توان به آشنایی با Python (پایتون)، کلاس، توابع و ماژول‌ها، خواندن و نوشتن فایل‌ها و سایر موارد اشاره کرد. در ادامه این بخش از مقاله «ماژول در برنامه نویسی چیست» به بررسی عبارت Import پرداخته می‌شود.

ماژول گیرنده ZW9-433MHz

در واقع ماژول ها قطعات نسبتا فشرده ای هستند که جزئی از یک سیستم بزرگ به شمار می آیند. Module می تواند یک قطعه کد باشد و یا یک برد الکترونیکی دارای مدارهای مختلف. در حالت کلی یک سیستم می تواند دارای قطعات سخت افزاری یا نرم افزاری مختلفی باشد که هر کدام از ان ها توسط یک شرکت متفاوت تولید شده باشند. اما این قطعات با در کنار هم قرار گرفتن، هدف نهایی سیستم را به مرحله اجرا در می آورند. ماژول موتور درایور دو کاناله l298n با بهره گیری از ماژول درایور L298 Motor Drive کاربر امکان کنترل کردن دو موتور استپ یا یک موتور DC را خواهد داشت.

ساخت و تولید ایرانی

از طرفی، کتابخانه در برنامه نویسی مجموعه‌ای از ماژول‌ها و تابع‌های مرتبط با یکدیگر است که پلتفرمی را برای ایجاد برنامه‌های نرم افزاری فراهم می‌کند. برنامه نویسی مدولار فرآیندی است که شامل تقسیم یک برنامه کامپیوتری به برنامه های فرعی است. ماژول یک جزء مجزا است که می تواند با تعدادی عملکرد و برنامه در ترکیب با سایر اجزای یک سیستم مورد استفاده قرار گیرد. توابع یکسان با کد برنامه نویسی یکسان مرتب می شوند و توابع جداگانه به عنوان واحد های جداگانه کد ایجاد می شوند و آن را برای استفاده مجدد با سایر برنامه ها در دسترس قرار می دهند. استفاده از نرم افزار و برنامه نویسی ماژولار در مقایسه با روش های دیگر مزایای زیادی دارد.

کابل فلت

ماژول‌ها انواع گوناگونی دارند که هر یک از آن‌ها در ادامه مورد بررسی قرار گرفته‌اند. این موضوع بدین معنا است که API مانند یک میانبر برای ماژول عمل می‌کند و فقط نشان می‌دهد که ماژول یا کتابخانه در برنامه نویسی چگونه تعریف می‌شود و چه کاری را انجام می‌دهد. ماژول رله تک کانالهبا استفاده از این ماژول میتوانید هر دستگاه جانبی با ولتاژ و جریان مختلف ت.. ماژول تایمر 30-6 ولت مدل JZ-801کنترل هوشمند و نمایشگر 3 رقمی و امکان تغذیه ورودی از طریق پورت Micro ..

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار