قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

اگرچه این لیفتراک‌ها دارای کیفیت خوبی هستند اما تعمیر نگهداری آن‌ها کاملاً تخصصی بوده و حتماً باید در هنگام خرید به این موضوع توجه داشت. موتورهای مانند میتسوبیشی، ایسوزو، تویوتا ف کوماتسو، ریکاردو و … از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. ارائه قطعات اورجینال باکیفیت و تضمین کارکرد آن ازجمله وظایفی است که باید فروشندگان قطعات همواره به آن توجه نمایند. لیفتراک دی با سالها تجربه درتامین لیفتراک برای صنایع مختلف آمادگی تامین انواع لیفتراک به صورت نو و ا… توجه داشته باشید موتور از قطعات بسیار حساس لیفتراک است و تعمیر آن هزینه های بالایی دارد؛ پس حتما در انتخاب تعمیرکار حرفه ای دقت کافی به خرج دهید.

موتور لیفتراک :

در اواخر دهه 1980 ، طراحی ارگونومیک برای بهبود راحتی عملگر ، کاهش صدمات و افزایش بهره وری ، در طرح های جدید لیفتراک گنجانیده شد. در دهه 1990 ، انتشار گازهای خروجی اگزوز از عملیات لیفتراک شروع شد و منجر به اجرای استانداردهای انتشار برای تولید کنندگان لیفتراک در کشورهای مختلف شد. معرفی لیفتراک برق AC به همراه فناوری سلول سوخت نیز در ادامه توسعه لیفتراک تصفیه می شود.

  • کامیون های همه کاره
    فناوری همه کاره (مانند چرخ های Mecanum) می تواند به یک کامیون لیفتراک اجازه دهد به جلو ، مورب و جانبی یا از هر جهت بر روی یک سطح حرکت کند.
  • استارت لیفتراک یک بخش از موتور لیفتراک است و جزو انواع قطعات موتور لیفتراک قرار دارد.
  • این قطعه  مسئولیت راه اندازی موتور الکتریکی لیفتراک را بر عهده دارد.
  • این می تواند در ایجاد یک متریک برای سختی تعلیق و شرایط مسافرتی برای وسیله نقلیه مفید باشد.

انتقال وزن برای گوشه در قسمت جلو برابر است با کل وزن جلوی بدون ناپایدار G-Force برابر مرکز وزن جاذب جلوی تقسیم شده توسط عرض مسیر جلو. به طور مشابه ، معمولاً مطلوب است که تعداد مراحل انتقال گرما را به حداقل برسانیم تا اختلاف دما در هر مرحله به حداکثر برسد. با این حال ، موتورهای چرخه دو زمانه دیترویت دیزل معمولاً از روغن خنک شده توسط آب استفاده می کنند ، و آب به نوبه خود توسط هوا خنک می شود. فقط تاکنون می توانید با یک موتور پرتاب هوا در بنزین 91 اکتان حرکت کنید. به عبارت دیگر ، این سوخت ، بنزین است که به عامل محدود کننده تبدیل شده است. … در حالی که توربوشارژرها هم برای موتورهای بنزینی و هم برای موتورهای دیزلی اعمال شده است ، فقط می توان قبل از اینکه سطح اکتان سوخت دوباره مشکل پیدا کند ، به موتور بنزینی محدود اضافه می شود.

اشتعال پذیری سوخت باعث می شود که استرس دچار ترک خوردگی شود و علت احتمالی خرابی فاجعه بار باشد. گذشته از موارد اضطراری ، پلاستیک HDPE برای ذخیره کوتاه مدت دیزل و بنزین مناسب است. در ایالات متحده آمریکا ، مخازن آزمایشگاه های Underwriters (UL 142) مورد تأیید حداقل یک طراحی در نظر گرفته می شوند. برای سالهای متمادی ، خنک کننده هوا برای برنامه های نظامی مورد حمایت قرار می گرفت زیرا سیستم های خنک کننده مایع در برابر آسیب های بوته آسیب پذیرتر هستند. سوپر شارژرها و توربوشارژرها
سوپر شارژر یک سیستم “القایی اجباری” است که از یک کمپرسور که توسط شافت موتور استفاده می شود ، استفاده می کند که هوا را از طریق دریچه های موتور نیرو می بخشد تا جریان بیشتری داشته باشد.

فشنگی روغن لیفتراک

تاب پیدا کردن، ترک خوردگی و کربن گرفتن سر سیلندر که امری طبیعی است که بعداز مدتی از کارکرد موتور اتفاق می‌افتد. دکل لیفتراک‌ها در چند مدل 2 کشو، 3 کشو، و 4 کشو با ارتفاع بالابری 3 ، 4 ، 4.5 ، 4.8 ، 5 ، 6 ، 7 متر ارائه می‌گردد. گیربکس اغلب لیفتراک‌ها در حال حاضر به‌صورت خودکار ارائه می‌گردد.

فروش قطعات موتور لیفتراک

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار