تلویزیون شهری همه چیز درباره ی تلویزیون LED شهری قطعات+انواع tv شهری | asilight

در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی بالاتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد صفحه‌تلویزیون با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست. این تلویزیون ها ضد آب نیستند و به دلیل کیفیت پایین تر نمایش در فضاهای بسته مانند استادیوم های ورزشی، سالن های کنفرانس، سالن های آنفی تئاتر، سالن فرودگاه ها و سالن مترو استفاده می شوند. از کارایی تلویزیون شهری در تالار می‌توان به نمایش پخس زنده گروه موسیقی در قسمت خانم‌ها و نشان دادن حال و هوای قسمت آقایان می‌توان اشاره کرد. پس از حفر گودال فونداسیون و سپس نصب آرماتورها و بتون ریزی، حال نوبت به ساختن اسکلت تلویزیون می رسد.

  • تبلیغات با شور و هیجان بالا، باعث ترغیب مخاطبان به اقدام و خرید محصولات شما می‌شوند.
  • برای کنترلر های آنلاین علاوه برد کنترلری(رسیور) که پشت ماژول ها نصب می شود نباز به سندر و ویدئو پروسسور(دارای ورودی های متنوع می باشد و برای تغییر سایز تصویر ورودی به سایز تلویزیون های شهری مورد استفاده قرار می گیرد).
  • این نوع تصویر به مانند تلویزیون‌های LED بوده و از تکنولوژی مشابه بهره می‌برد.
  • فروش تلویزیون های تبلیغاتی، نصب و راه اندازی تلویزیون های تبلیغاتی برای تمام اصناف وارسال به تمام نق…
قیمت نواندیشان بیشتر به قیمت ماژول LED آن بستگی دارد و ماژول LED نیز بدلیل تراکم پیکسل و کیفیت ساخت تنوع بسیار زیادی دارد. وسیله ای برای تبلیغات محیطی و شهری می باشد که از بهم وصل کردن ماژول های LED و برد کنترل و سایر اجزای آن ساخته می شود. در سیستم آفلاین نمایشگر محتوایی را نشان خواهد داد که بر روی حافظه ی برد کنترل ذخیره میشود . بنابراین فرمت های نمایش در این سیستم محدود به پسوند هایی از محتوا است که کنترلر استفاده شده پشتیبانی میکند.

پروژه ها

در صورتی که خواهان کسب اطلاعات بیشتر و کامل تری در رابطه با فروش تلویزیون شهری و بررسی ویژگی ها و مشخصات آن هستید، توصیه می شود ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. یکی از مواردی که در رابطه با تلویزیون‌های شهری ابهام برانگیز است و ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد، قیمت پنل تلویزیون شهری است. استفاده از این تلویزیون‌ها باید مطابق با قوانین شهری و مجموعه ای اس آی لایت شهرداری باشد. بنابراین ما به صورت سرخود نمی‌توانیم نسبت به نصب این تلویزیون‌ها اقدام کنیم و باید مجوز لازم را داشته باشیم.

تلویزیون شهری همه چیز درباره ی تلویزیون LED شهری قطعات+انواع tv شهری | asilight در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی پایینتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد تلویزیون شهری با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست. هماهنگی با انواع گوشی‌های هوشمند و سیستم عامل‌های مختلف با قابلیت ارسال دستورات لازم از سمت کاربر به برد کنترل. در بخش دانلود نرم افزارهای تابلو روان می‌توانید نرم‌افزارهای کنترلر انواع برد را دانلود کنید.

ساخت تلویزیون شهری شامل کنار هم قرار دادن پیکسل‌های LED به صورت مربع و مستطیل است که در نهایت به یک ساختار منسجم برای نمایش تصاویر به وجود می‌آورد. در بند اول اشاره کردیم که این تلویزیون‌ها شامل چندین قسمت در کنار یکدیگر هستند که هر کدام از این قسمت‌ها تحت عنوان ماژول شناخته می‌شود. هر کدام از ماژول‌ها به صورت مجزا از چندین پیکسل در کنار یکدیگر ساخته شده است و قرار گرفتن همه آنها در کنار یکدیگر، یک تلویزیون را به وجود می‌آورد. سیستم آنلاین به این صورت است که تصاویری که روی نمایشگر LED پخش می شود ، مستقیم از سیستم اپراتور گرفته می شود. یعنی ی نمایشگر به صورت یک مانیتور کاربرد دارد و هر محتوایی از جمله فیلم ، عکس ، نرم افزار و … که روی یک کامپیوتر قابل نمایش است این تلویزیون شهری نمایش می دهد.

تلویزیون شهری، نمایش فول کالر

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار