بک لینک ها و انواع آنها آواسام -بهترین بک لینک

بک لینک ها و انواع آنها آواسام

کافیست شما یک URL وارد کنید و یک پروفایل بک لینک تحویل بگیرید. این ابزار اطلاعاتی مانند اینکه سن بک لینک ها چقدر است، از کدام کشورها بک لینک ایجاد می شود، نوع صنعت و غیره را به وبمستر میدهد. قابلیت آنالیز بک لینک رقبا در ابزار MAJESTIC SEO با کراولرهای خود این ابزار انجام می گردد به همین دلیل از داده های شخص ثالث استفاده نمی کند. این ابزار این امکان را برای شما فراهم میکند تا آدرس IP دامنه هایی که به سایت شما یا سایت های رقیب لینک داده اند را پیدا بکنید. Majestic SEO انکرتکست ها و لینک هایی که می توانید دنبال بکنید را هم به شما نشان میدهد.

 • چه مدت طول می کشد تا بک لینک ها ایندکس شوند؟ ممکن است 4 روز و حداکثر 6 ماه طول بکشد تا بک لینک ها ایندکس شوند.
 • سئو چگونه کار می کند؟ گوگل چگونه تصمیم می گیرد چه چیزی را نمایش دهد؟ در اینجا نحوه رتبه‌بندی وب سایت توسط گوگل آمده است.
 • علاوه بر ابزار، اصولا کسب و کارهایی که در یک حوزه فعالیت رقابتی همیشه لیست قیمت کامل محصولات را آنهم به شکل بروز منتشر میکنند، بعد از مدتی به یک مرجع قیمت تبدیل میشوند.
 • سایت‌های زیادی در جهت راهنمایی کاربران یا تایید گفته‌های خود به سایر وب سایت ‌ها لینک می دهند.

هدف از سئوی وبسایت چیزی جز نمایش صفحات، مطالب و محتواهای سایت در نتایج برتر و به تبع آن بهبود ترافیک هدایت شده به سایت از موتورهای جستجو مانند گوگل نیست. بک لینک تمام صفحات از یک سایت معتبر می تواند سیگنال قوی ای برای گوگل باشد که صفحه هدف از اعتبار بالایی برخوردار است و می تواند برای نمایش به کاربر رتبه های بالاتری کسب کند. البته که تاثیر این بک لینک ها زمانی کاملا نمایان خواهد شد که سایت شما تمام فاکتورهای سئو را نیز رعایت کرده باشد و الگوریتم های گوگل را نقض نکند.

ویدیو آموزش ساخت بک لینک رایگان

ما در راش وب علاوه بر ارائه کاملترین لیست بک لینک، این امکان را فراهم کرده ایم که با توجه به نیاز و اهداف شما استراتژی لینک سازی مورد نیازتان را فراهم کنیم. • در ابتدا باید بدانیم که قبل از ساخت بک لینک باید تمام اصول سئو داخلی و سئو تکنیکال را رعایت کرده باشیم. من خیلی کلمات را حتی بدون یک بک لینک به صفحه اول و حتی جز سه لینک برتر اوردم.

 • ولیکن این در واقع یک تأثیر غیرمستقیم بک لینک در سئو به شمار می رود .
 • Co-Occurrence گفته می شود که از روش های جدید لینک سازی می باشد.
 • اگر بخواهیم لینک سازی را تقسیم بندی کنیم، به دو بخش اصلی لینک سازی داخلی و خارجی تقسیم می شود.
 • اگر در استفاده از گوگل سرچ کنسول تازه وارد هستید، با گزارش Top Linked Pages شروع کنید.
 • گوگل اعلام کرده که «اعتبار»ی که از یک صفحه به لینک‌های خارجی آن انتقال داده می‌شود، به طور مساوی بین همه لینک‌ها تقسیم می‌شود.

سپردن این کار به متخصصان، وب سایت شما را از آسیب های احتمالی دور نگه می دارد. روش های دیگر گرفتن بک لینک، شبکه های اجتماعی و تحلیل رقبا است. سپس باید بک لینک هایی که این وب سایت ها دارند را لیست کنید.

موتور جستجو چیست؟ معرفی مهمترین موتورهای جستجوگر اینترنت

اما دیگر نگران این موضوعات نباشید زیرا سئو طلوع تمامی خدمت سئو را به نحو احسن پوشش داد است و در این زمینه بهترین خدمات را ارائه می دهد. وب رمز در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات وب با کیفیت جهانی پایه گذاری شد. همانطور که گفتیم، لینک های فالو به این معنا هستند که سایت شما از جانب سایت های دیگر مورد تایید است. اگر سایت های دیگر بخواهند به شما لینک بدهند، همه صفحات شما را از قبیل صفحه اصلی، وبلاگ، خدمات و… در نظر می گیرند و صرفا بر روی یک صفحه خاص تمرکز نمی کنند. پس اگر قرار است خودتان برای گرفتن بک لینک اقدام کنید، تنها به یک صفحه خاص لینک ندهید. در صورتیکه خرید بک لینک یا بک لینک سازی شما شامل موارد بالا نباشد نگرانی از بایت پنالتی توسط بک لینک نداشته باشید.

 • بنابراین اگر سایتی بک لینک های زیادی داشته باشد؛ اما مطالب آن توسط کاربران به اشتراک گذاشته نشود و یا در شبکه های اجتماعی سیگنال نداشته باشد، گوگل متوجه مصنوعی بودن بک لینک ها خواهد شد.
 • زمانی که لینک سازی صورت میگیرد بصورت پیش فرض دوفالو می باشد.
 • بک لینک گیری از این دایرکتوری بسیار مناسب خواهد بود و می تواند ترافیکی را به سوی سایت شما بفرستد، لینک گیری این نوع سایت ها شاخصی خوبی برای سایت شما می باشد.
 • در ادامه بر روی هریک از URLهای موجود کلیک کنید تا به وب‌سایت لینک‌دهنده دسترسی داشته باشید.
 • این اعتماد به شکل PageRank است، یکی از الگوریتم های گوگل که کیفیت و کمیت بک لینک هایی را که به یک صفحه اشاره می کنند، بهترین بک لینک ارزیابی می کند.
 • اگر نحوه نوشتن یک متن برای رپورتاژ آگهی را بلد نیستید، مطلب ” نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی ” را مطالعه کنید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار