الگوی خیاطی مدرن برای زنان الگوهای خیاطی مدرن زنانه الگوی لباس مدرن آزاد | simakade

این نامه به شما در انتخاب مناسب، چیدمان مناسب روی پارچه و دستورالعمل‌های ساخت و ساز مناسب کمک می‌کند. خیلی از خیاط های حرفه ای هم به جای اینکه وقت خودشون رو در صرف کشیدن الگو کنند از الگو آماده برای خیاطی استفاده می کنند. و انجام تغییرات جزیی الگو رو شخصی سازی می کنن.ادامه مطلب در انتهای صفحه….. سلام دوستان عزیز امروز قصد داریم یک مدل کت اسپرت کوتاه به شما آموزش دهیم که کاربرد زیادی دارد و با کلی لباس و سارافون میتوانید استفاده کنید.

الگوی خیاطی، خرید الگوی خیاطی

احتمالا  الگوهایی که برچسب “آسان” دارند، راهنمایی های جزئی تری ( مثل چگونگی اتو کردن درزها هنگام دوخت، ابزار مناسب برای هرکار)ارائه خواهند کرد. برای تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای در حوزه خیاطی، در آموزش مجازی طراحی لباس در آموزشگاه هنر پارس ثبت نام کنید. لیست اطلاعات شامل تمام چیزهایی است که برای دوخت لباس و افزودن آخرین نکات به لباس مورد نیاز است. از آنجایی که فضای محدودی روی پاکت الگو وجود دارد، اطلاعات پارچه رابط، اطلاعات پارچه آستر، عرض های تمام شده، طول های نهایی و اطلاعات طرح پارچه را در یکی از برگه های دستورالعمل داخل الگو خواهید یافت.

آسان ترین و دقیق ترین متدهای خیاطی کدامند؟

برای دانلود فایل موردنظر ، روی شکل الگوی سایزبندی ( با کادر قرمز ) کلیک کنید. فایل را به کامپیوتر خود منتقل کرده و در محیط اکسل باز کنید و طبق فیلم آموزشی، الگوهای سایزبندی را پرینت بگیرید. شما در این ویدیو آموزش صفر تا صد استفاده از الگو های آماده شلواریاس سپید را فرا خواهید گرفت. شما در این ویدیو آموزش صفر تا صد استفاده از الگو های آماده بالاتنه یاس سپید را فرا خواهید گرفت.

اما الگوهای دیگری نیز وجود دارند که تنها 1-3 اندازه در یک پاکت دارند. به این اعداد دقت کنید تا مطمئن شوید که محدوده اندازه مناسبی را خریداری می کنید. چرخ های صنعتی، معمولاً قیمت بالاتری از چرخ های خانگی دارند و در تولیدی ها و مکان های صنعتی به کار می روند.

  • در واقع، نازک دوزی درجه دوم خیاطی و ضخیم دوزی درجه اول خیاطی به حساب می آید.
  • وقتی از لباس برای رسم الگو استفاده می‌کنید، برای هر بخش الگویی جداگانه می‌کشید.
  • پاکت الگو همچنین به شما می گوید که آیا الگوی شما برای پارچه با چرت (که پارچه‌هایی مانند مخمل یا ساتن هستند که همه قطعات الگو باید در یک جهت قرار گیرند) یا بدون چرت (که پارچه‌هایی مانند پارچه‌های نخی یا پشمی هستند) مناسب است.
  • اگر سطح سختی درج نشده است و نمی توانید از روی استایل جلوی پاکت الگوی خیاطی تشخیص دهید، نگاهی گذرا به خطوط طرح و دستورالعمل های دوخت الگو بیندازید.
  • آنها دوست دارند حالا که تصمیم گرفته اند وقت خود رابرای الگوکشی هدر ندهند، الگویی بی نقص با تنخور عالی داشته باشند تا بهترین لباس ها را بدوزند.
  • روی الگوهای آماده نیز سایزبندی‌ های مختلف ترسیم شده است و شما باید سایز متناسب با خودتان را انتخاب کنید.

الگوی خیاطی مدرن برای زنان الگوهای خیاطی مدرن زنانه الگوی لباس مدرن آزاد | simakade

در این مطب، انواع الگوی خیاطی و هر آنچه باید در مورد الگوی خیاطی بدانید را برایتان خواهیم گفت. می‌خواهید لباستان آستین داشته باشد؟ باید بروید سراغ اندازه‌هایی که در الگوی خیاطی قسمت دوم گرفتید. طول آستین و بخش بالایی بازویتان چقدر بود؟ با درنظرگرفتن مدل آستین و اندازه‌ها، شکل این بخش لباس را روی کاغذ الگو بکشید. نام برند الگو، تعداد و اندازه ها اطلاعات استاندارد روی پاکت الگو هستند.

الگوی چاپ شده استین کتی همه کاره

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار