اتاق فرار ترسناک رزرو آنلاین اسکیپ روم ترسناک مجله اتاق فرار | allescape

البته به‌ازای این مبلغ بیشتر، زمان و امکانات بیشتری در طول بازی در اختیار شما قرار داده شده است. این اتاق فرار با ژانر ترسناک یکی از محبوب‌ترین اتاق فرار‌های این تهران است و فضاسازی این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان بسیار زیادی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. این اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ با آن چه شما از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است. در این اتاق فرار خبری از تم و دکوراسیون‌های خاصی نیست و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد، اما معماهای بسیار متفاوت و دشواری دارد. این بازی که روی موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود، دقیقا شبیه اتاق فرار واقعی ساخته شده است که شما با حل معماهای مختلف و به‌دست‌آوردن اطلاعات، راهی برای خروج از اتاق خیالی پیدا می‌کنید. باتوجه‌به جلوه‌های ویژه، امکانات دیجیتالی و همچنین شیوع ویروس کرونا که بسیار از اتاق‌ فرارها را در سراسر جهان تعطیل کرده است، نسخه مجازی این بازی اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

۳. اتاق فرار گروگان

در صورتی که قصد انتخاب یک اتاق فرار را دارید و از انتخاب خود اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنیم هم اکنون با شماره پشتیبانی مای اسکیپ تماس بگیرید تا بهترین اتاق فرار را بر اساس سلیقه تان به شما پیشنهاد دهیم . خودتان و دوستاتان مجموعا باید ۴ تا ۸ نفر باشید؛ ۸۰ دقیقه هم زمان دارید تا طلسم آرایشگاهی در لندن که الان به وسیله شبح یک آرایشگر که سال­‌ها پیش آنجا کار می­‌کرده تسخیر شده را باطل کنید. خود مجموعه ادعا دارد که این سناریو 85% درجه سختی دارد و ژانرش وهم آلود است.

اسکیپ می

احتمالا اگر فیلم های اسکیپ روم را دیده باشید، احساس کنید که هرلحظه جان شما درخطر است و واقعا باید برای حفظ جان خود معما حل کنید و در بازی پیش بروید، اما اینجا فیلم سینمایی نیست. مرز باریکی بین غوطه‌وری کامل در داستان و یادآوری این که در یک بازی هستید وجود دارد. ترسیدن تا سرحد گسیختگی روانی بسیار مخرب است و فقط تجربه را از بین می‌برد.

  • توی یک اتاق فرار معمولی، احتمالا حدود 4-5 تا اتاق وجود داره و چیزی که عرف هست برای هر اتاقی یه معما درنظر گرفته می‌شه که بازیکن‌ها باید اون رو حل کنن.
  • همچنین بازی home کاملا وابسته به خودروی شماست و باید با خودرو وارد بازی شوید تا بتوانید بخش‌هایی از بازی را بگذرانید.
  • چالشی‌ترین سناریوها با حل معماهای مختلف و متنوع، از ویژگی‌هایی است که در این فضا تجربه می‌کنید.
  • نکته جذاب اتاق فرار این است که دقیقا صحنه‌هایی از فیلم‌های ترسناک و پراسترس مانند «اره» را برای شما تداعی می‌کند.

مخاطبان این بازی را همه افراد تشکیل می‌دهند و می‌تواند در تیم‌های چند نفره در این بازی شرکت کنند و با همفکری و خلاقیت از این بازی نهایت لذت را ببرند. اتاق فرار در هر ژانری باشد، رگه های وحشت را در خود دارد که باعث شده استفاده از این مکان ها برای افراد زیر 16 سال و در برخی موارد کمتر از 18 سال ممنوع باشد. شما می بایست به عنوان فرمانده گروه نجات، به این مکان بروید و همراه با اطلاعات کاربردی به صورت زنده از آن جا خارج شوید. مدت زمان این بازی 75 دقیقه و هزینه ورودی آن، 120 هزار تومان است. توجه داشته باشید اگر قصد دارید این بازی را به صورت گروهی انجام دهید، می توانید آن را با به صورت 4 تا 8 نفره برگزار کنید.

اتاق فرار ترسناک رزرو آنلاین اسکیپ روم ترسناک مجله اتاق فرار | allescape

در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم. در واقع لقب ترسناک ترین اتاق فرار تهران برای هر مجموعه ای میتونه جذاب باشه ولی اینکه اون بازی برای همه ترسناکه یا نه مهمه. اگر به ژانر وحشت علاقه دارید و قصد دارید دلهره و ترس را برای خود تداعی کنید، جاهایی که در این قسمت به آن ها می پردازیم را به هیچ عنوان از دست ندهید. در ادامه به معرفی 3 مورد از بهترین اتاق فرارهای تهران در ژانر allescape وحشت می پردازیم. البته این نکته را در نظر داشته باشید اتاق های فرار نیز مانند فیلم و سریال، از یک ژانر تشکیل نشده و موضوع های مختلفی در کنار هم باعث ایجاد فضایی مهیج برای شما می شود.

ژانر مهیج اتاق فرار تهران برای تجربه یک روز مهیج

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار