آموزش زبان انگلیسی دوره های یادگیری انگلیسی لینگوجو | zabannew

از احتمالات گرفته تا مباحث مربوط به اجازه گرفتن و اجازه دادن به انگلیسی و … و کاربرد دارد. Would، should و could سه تا از مهم ترین مدال های انگلیسی هستند. کاربردها و معنی، و همچنین ساختار این مدال ها و جملاتی که با آنها می سازیم را یادمیگریم. زمان گذشته ساده برای صحبت راجع به چیزی که در گذشته اتفاق افتاده و تمام شده استفاده می شود. گرامر این زمان را به همراه کاربرد ها و فرمول ساخت آن را در این مقاله آموزش ببینید. در این آموزش حروف اضافه IN – AT – ON در زبان انگلیسی  را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد های مختلف هر کدام را در حالت های مختلف به شما توضیح داده ایم.

آموزش زبان انگلیسی با کارتون ( 6 انیمیشن همراه با متن کامل) پک ۱

همین ۱۰۰ درس شما را از صفر به سطح متوسط می رسانند و برای یادگیری بهتر می توانید دروس پیشرفته تر ما را هم ببینید (کلیک کنید). منابع موجود در این صفحه شما را تا سطح متوسط پیش می برند به شرطی که تک تک کلمات و جملات موجود در پی دی اف را حفظ کنید. البته توجه کنید که مکالمه مستقیم و خصوصی در این اپلیکیشن صورت نمی‌گیرد و فقط می‌توانید در قالب پرسش و پاسخ و مکالمه غیرمستقیم از آن استفاده کنید. زمان انتظار برای دریافت پاسخ طولانی و هزینه نسخه پرمیوم آن بالاست. این اپلیکیشن برای دانشجویانی که قصد گذراندن امتحانات بین‌المللی را دارند به شدت مفید خواهد بود؛ چراکه به خاطر کاربران زیاد آن، همکاری خوبی هم در آن وجود دارد. هر کسی می‌تواند کاملا رایگان در آن ثبت نام و سؤالات خود را مطرح کند یا درخواست ترجمه بفرستد.

در این آموزش میتوانید لیست حروف الفبای انگلیسی را به همراه فایل صوتی تلفظ و تمرینات و مثال های متفاوت یاد بگیرید. برای دریافت پکیج کاملا رایگان یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز فرم زیر را پر نمایید. از دیگر برنامه‌های آموزش زبان می‌توان به Mango، Lingvist و LingoDeer اشاره کرد. همچنین دو اپلیکیشن مکالمه‌محور دیگر نیز با نام‌های Speakly و Tandem وجود دارند که می‌توانند به نسبت هدف شما مفید واقع شوند. توسعه‌دهندگان LingoDeer، اپلیکیشن بازی‌محوری هم با نام LingoDeer Plus طراحی کرده‌اند که در آموزش زبان می‌تواند کمک بسیاری به شما بکند. آنچه بر عهده ما بود، معرفی اپلیکیشن‌ها و مسیرهایی بود برای آموختن زبان.

تنها دارنده تندیس برند ملی در صنعت آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی دوره های یادگیری انگلیسی لینگوجو | zabannew

مرور موارد یادگرفته شده و یادگیری موارد جدید به پیشرفت سریعتر کمک می کند. اما اگر می خواهید گرامر را به صورت جداگانه یاد بگیرید از این صفحه رایگان، یا از این کتاب کامل استفاده کنید. اگر بخواهیم یک مقایسه با زبان فارسی داشته باشیم زبان فارسی تقریبا کمتر از ۱% از کاربران اینترنت را تشمیل می دهد. بیش از ۵۰% وب سایت های پر بازدید در دنیا به زبان انگلیسی هستند. آنچه در اینجا بیان شد، صرفا پراستفاده‌ترین و مطرح‌ترین آن‌ها بود.

استفاده از چه دوره‌ای را برای آموزش انگلیسی پیشنهاد می‌شود؟

شما می توانید در خانه خود در این کلاس ها شرکت کنید و از خدمات آموزشی این آموزشگاه این لینک بهره مند شوید. آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد، حتی در محل کار خود یا در خانه، تنها با موبایلی که در دست دارید، امکان پذیر است. به طور کلی برای آموزش زبان انگلیسی به 1220 ساعت آموزش و تمرین نیاز دارید. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی به سبک یادگیری و اهداف زبان آموز بستگی دارد. استفاده از خدمات و ویژگی‌های مطرح و برتر آموزشگاه زبان ایرانمهر، مطمئنا فواید بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت، ما در میان آن‌ها، به چند مورد کوتاه اشاره خواهیم کرد. پس اگر می‌خواهید به فواید شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر پی ببرید، به خواندن ادامه دهید.

  • موضوع تسلیت در انگلیسی موضوعی حساس است، در این مقاله به انواع و اقسام تسلیت به انگلیسی به همراه نمونه، مثال و ترجمه خواهیم پرداخت.
  • فکر می‌کنید ترکیب دو روشی که تابه‌حال درباره‌ی آن‌ها صحبت شد اثر‌بخش باشد؟ بله این روش دو‌گانه (Dual Method) نامیده شده و ترکیبی از روش‌های یادگیری کلاسی و غوطه‌وری است.
  • دوره‌های آموزشی آکادمی روان از بهترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی است که توسط اساتید مختلف و تجربه‌های مختلف جمع‌آوری شده است.
  • آیا به سیاست علاقه دارید؟ آرایش و زیبایی؟ علوم پایه؟ یا می خواهید آشپزی کنید؟ یا شاید علاقه زیادی به اتومبیل دارید؟ پادکست ها و کانال های انگلیسی زیادی در یوتیوب برای هر موضوع وجود دارد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار